مکنا تک : ساخت اپ و بازی

بازی های موبایل

شرکت مکنا مفتخر است اعلام کند آمادگی ساخت بازی موبایل برای تمامی شرکت ها ، اشخاص و ارگانها را دارد و در این مرکز انواع بازی های دو بعدی و 3D به صورت حرفه ای برای اندروید و ios به صورت native طراحی و ساخته می شود. در برخی مواقع شاید اپلیکیشن بازی خاصی برای رایانه تولید شود که اپ موبایل آن هم ارائه شود که در این موارد تولید کننده نرم افزار سعی دارد این بازی را برای وسیله های دیجیتال دیگر تولید کند. ما با تسلط کامل بر حوزه بازی سازی قادر به طراحی انواع بازی های موبایل اندروید می باشیم. طراحی و ساخت بازی های روز متناسب با رده های سنی مختلف از خدمات تخصصی تیم اندروید مکنا می باشد طراحی بازی می تواند با استفاده ایده خودتان باشد یا به ما واگذار شود.

اپ های اندروید

با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه و بخصوص تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید ، هم اکنون وقت آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ،مراکز تفریحی و تمامی واحد های تجاری سراسر کشور شعبه ای نیز در تلفن های هوشمند ایجاد کنند.طبق آمار موجود در کشورمان یک برنامه موبایل مفید و کاربردی می تواند حداقل بیش از 50 هزار دانلود در سراسر کشور کسب کند که این تعداد قابل توجه می تواند هر تجارتی را پیروز میدان رقابت کند . شرکت مکنا با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار ، تمامی نیاز های شما را در زمینه برنامه نویسی و تولید برنامه اندروید ، برطرف خواهد کرد.

اتوماسیون اداری

ریشه کلمه اتوماسیون Automation تركيبي است از دو كلمه automatic و operation به معني اجرای فرآیند بدون دخالت مستقیم عامل انسانی. اتوماسیون عبارت است از متصل کردن اجزای اطلاعاتی بخش های مختلف یک سازمان در قالب یک بستر نرم افزاری تا انتقال اطلاعات، آمارها و دستورالعمل ها به صورت کاملا یکپارچه و آسان انجام پذیرد و در نتیجه طبقه بندي، تبادل، تنظیم و تصحیح اطلاعات درون سازمانی تسریع شود. از مزایای دیگر استفاده از اتوماسیون ها می توان به افزایش ضریب امنیت در نگهداري و پشتیبان گیری از اطلاعات اشاره نمود. .